Collection: Bar Soap Collection
These beautifully crafted glycerin soaps are scented with fine essential oils and premium botanicals. These beautifully crafted soaps are the ideal gift for that special person in your life. Made from the finest hops grown at our family's farm in Pittsgrove, NJ, our hand poured soaps are 100% vegan and free from detergents, surfactants, sulfates, and sugar solutions.

-
Genuine Amethyst Cast Geode XL Bar Soap
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $13.00 USDSale -
Sun and Moon Bar Soap
Regular price From $8.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $8.00 USD -
Gemstone Bar Soap
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Galaxy Bar Soap
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$8.00 USDSale price $8.00 USD -
Sold out
Celtic Knot Deluxe Bar Soap
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Hoppy Crystal Skull XL Bar Soap
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$17.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Hops Spider Bar Soap
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per -
Burnt Sage and Palo Santo Smudge Geode Bar Soap with Genuine Gemstones!
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per$13.00 USDSale price $10.00 USDSold out -
Peppermint Snowflake Bar Soap
Regular price From $12.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $12.00 USD -
Sold out
Turmeric & Citrus Glow Bar Soap
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Genuine Four-Leaf Clover Bar Soap
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per -
Genuine Four-Leaf Clover Heart Bar Soap
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Tiramisu Hand Soap
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per -
Italian Pizzelle Bar Soap
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Love Potion Bar Soap
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Charcoal & Mint Geode Bar Soap
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$10.00 USDSale price $8.00 USDSale